Інспекторами та контролерами водоканалів регулярно проводяться перевірки споживачів з метою викриття порушників. Про це нагадують на facebook-сторінці "Полтававодоканал".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВодоканальники заявили, що регулярно виявляють факти незаконного підключення до мереж водопостачання фізичними та юридичними особами. Споживачі вважають, що таким чином можуть заощадити.
Втім, рано чи пізно про порушення стає відомо. Тоді споживачеві відключають водопостачання, а для його відновлення вже доведеться витратитись, зокрема виплатити компенсацію підприємству.
"У всіх випадках порушення вимог "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України" незаконних користувачів повністю відключають від системи водопостачання. Відновити надання послуг можливо лише після реєстрації та оплати усіх робіт", - застерігають комунальники.
У "Полтававодоканалі" зазначили, що на початку 2024 року було виявлено 37 фактів крадіжки води, в результаті порушникам було донараховано 824 000 гривень. Тобто у середньому кожен виплатив десятки тисяч гривень компенсації.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, пеня, суд та арешт рахунків: як врятуватися від наслідків за комунальні борги.
Також наш портал інформував, українці можуть платити за газ, світло, воду та тепло лише половину ціни: кому дадуть знижку.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, збільшать тариф і запровадять додатковий платіж: осіння комуналка забере останні заначки.