З появою гель-лаку життя жінок стало набагато простіше. Манікюр тримається довше, ніж звичайно, тому про красу нігтів можна не турбуватися кілька тижнів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОднак слід пам'ятати, що манікюр та педикюр це теж про здоров'я, а не лише про красу.
Подолог Євгена Аврамкіна для Фокусу розповіла – чому не варто покривати гелем нігті на ногах, а також як носити все покриття, щоб воно служило набагато довше.
Під час пандемії тенденції прийняли інший вектор і жінки стали цікавитись натуральним покриттям, аж ніяк не гель-лаком. Особливо це стосується нігтів ніг.
Те, як шкодить гель-лак нігтям, залежить від зовнішніх та внутрішніх факторів. Якщо нігті міцні від природи, не ламаються – протипоказань до покриття гель-лаком немає. Особливо це стосується нігтів на руках.
Якщо вирішите покрити нігті гель-лаком, слід враховувати досвід майстра.
"Будь-які штучні матеріали та УФ-випромінювання ламп не несуть користі нігтям та шкірі. Регулярне механічне пошкодження верхнього шару нігтьової пластини фрезами також витончує її та сприяє подальшим наслідкам. Негативно може вплинути і переношування покриття, але це вже про відповідальність самого клієнта" - розповіла підолог.
Безпечне носіння гель-лаку – до двох тижнів. Після цього нігтьова пластина може зазнавати пошкоджень більше звичайного. І це може призвести до інфікування бактеріями.
Гель-лак на ногах
Ноги, на відміну рук, отримують велике навантаження – носіння взуття сприяє тиску і тертю нігтьової пластини. Тому подолог не рекомендує носіння гель-лаку на нігтях ніг. Покриття виступає провокатором додаткового навантаження, обмеженням еластичності пластини, сприяє гематомам, відшарування та іншим травмам. Якщо ви хочете краси – можете зробити гігієнічний манікюр із натуральністю. Для цього можна використовувати звичайний лак, якщо хочете якогось кольору.
Нагадаємо, що TikTok розриває небезпечний тренд: дівчата ризикують облисіти.
Раніше ми повідомляли про бембі-манікюр: новий тренд весни 2025 року, який захочеться повторити.