У Сіднеї встановили світовий рекорд: майже тисяча людей одночасно зіграли в «Монополію». І не просто так — на згадку про маленьку Алегру, яка обожнювала цю гру і померла від раку в дитячому віці. Її історія зворушила Австралію — і світ.

Монополія заради життя: як почалася історія

Ідея організувати масштабну гру в «Монополію» виникла у благодійного фонду Little Legs, який підтримує дітей із онкологічними захворюваннями. Надихнула їх історія Алегри Васіліу — дівчинки, яка померла від раку мозку у 2017 році.

Її батьки згадують, що Монополія була улюбленою грою Алегри. Вона сприймала кожну партію дуже серйозно, а після поразки завжди вимагала реванш. Саме ця особливість і стала основою для ідеї — зібрати людей у великій грі в її пам'ять.

918 гравців — новий світовий рекорд

У Сіднеї зібралися 918 учасників, які грали у спеціальну версію гри під назвою "Армія Алегри". Її розробили спеціально для події — на коробках і ігрових полях було зображення самої Алегри.

Для гри організатори встановили 150 столів, щоб усі учасники могли комфортно сісти та поринути у знайомий кожному сценарій фінансових баталій. Подію офіційно зафіксували представники Книги рекордів Гіннеса як наймасовішу гру в Монополію в історії.

Популярні новини зараз
На межі виживання кожен третій пенсіонер: які результати дала індексація Пенсіонери можуть оформити надбавку понад 1000 грн: не всі про це знають Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно
Показати ще

Другий шанс, який вдався

Досягти такого масштабу вдалося не з першого разу. Перша спроба встановити рекорд провалилася: тоді на гру прийшло лише 30 людей. Але батьки Алегри та команда фонду не здалися.

«Ми хотіли створити простір, де люди будь-якого віку зможуть разом згадати нашу дочку і зробити щось велике, чим можна пишатися», — поділилася мама Алегри, Сью-Еллан Васіліу.

Пам’ять, яка рятує інших

Організатори переконані: подібні ініціативи — це не лише спосіб вшанувати пам’ять, а й привернути увагу до страшної хвороби, яка забрала Алегру та тисячі інших дітей. Усі зібрані під час заходу кошти спрямовуються на дослідження раку мозку у дітей.