Ілюстратор із Великобританії Саймон Амадеус Пілларіо вирішив показати, що Біблія може бути цікавою та зрозумілою – навіть тим, хто зазвичай не бере її до рук.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЙого проєкт Word for Word Bible Comic – серія графічних романів, де кожне слово з Біблії залишається на місці, а текст буквально оживає в малюнках. Детальніше розповіли у Religion Unplugged.
На відміну від звичайних адаптацій для дітей, тут немає скорочень чи спрощень. Навіть фрази на кшталт "і він сказав" зберігаються. Сюжети драматичні, у коміксах є сцени битв, жертвопринесень і навіть жорстокості – саме так, як описано в Писанні. Але при цьому подано акуратно, з віковим обмеженням 12+ чи 15+.
Щоби все виглядало, як у ті часи, Пілларіо консультується з істориками та археологами. Від форми коліс у візках до одягу та архітектури все максимально наближено до реальності.
Герої виглядають так, як могли б виглядати реальні мешканці Близького Сходу, а не європейці із голлівудською зовнішністю.
З того часу, як проєкт стартував у 2015 році, вже вийшло 10 книг – від "Суддів" до Євангелія. Комікси видають у США, перекладають іспанською та поширюють навіть у британських в'язницях – у рамках благодійності. Люди, які ніколи не могли зосередитись на читанні Біблії, раптом читають її цілком – і це працює.
"Коли я почав працювати над коміксами, не був певен, чи спрацює це. Але виявилося, що стиль Святого Письма дуже підходить для графічного формату: Біблія напрочуд лаконічна, без довгих описів, а наповнена драматизмом і дією", – розповів Саймон.
У майбутньому автор планує перекласти серію іншими мовами та продовжити видання інших книг, включаючи пророцтва та послання.
Нагадаємо, замість зброї – духовний спецназ: натхненна історія української військової черниці та парашутистки
Раніше ми писали, злякана полячка викликала швидку і копів на "Бездомного Ісуса": спав під ковдрою на лавці
Крім того, "Що?!": 76-річна жінка прийшла лікувати діабет і дізналася, що вагітна на 12-му тижні