Після того, як ви пересадили розсаду в стаканчики, настав час подбати про її подальший розвиток і зміцнення.

Одним із ефективних способів стимулювати зростання молодих пагонів є застосування спеціального розчину, приготованого з доступного аптечного препарату.

Розсада картоплі, скріншот: YouTube
Розсада картоплі, скріншот: YouTube

Про цей метод докладно розповідається у відео на українському YouTube-каналі "Корисне TV". Відповідно до рекомендацій автора ролика такий розчин сприятиме активному зростанню та розвитку розсади, підвищить її стійкість до несприятливих умов, а також допоможе швидше відновитися після стресу, спричиненого пересадкою. Адже під час цього процесу коріння рослин частково пошкоджується і без додаткової підтримки розсада може деякий час сидіти на місці і не рости.

Для приготування слід використовувати янтарну кислоту, яка продається в аптеках за доступною ціною. Процес приготування підживлення досить простий:

Популярні новини зараз
Стара проводка - нова напруга: чи витримає побутова техніка перехід на 230 В Соцдопомога з 65 років: на які виплати мають право українці Замовили з-за кордону — отримайте штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень Важливе нагадування для кожного: пенсіонерам поставили жорсткі умови
Показати ще
  1. Спочатку необхідно подрібнити пігулки на порошок, щоб вони швидше розчинилися у воді. Чим дрібнішим буде порошок, тим швидше він розчиниться.
  2. Потім порошок потрібно залити літром води та ретельно перемішати.
  3. Через 20 хвилин препарат повинен повністю розчинитись у воді.
  4. Поливати розсаду цим стимулятором зростання слід після того, як ґрунт у стаканчиках буде попередньо зволожений. Повторне підживлення можна провести через тиждень.

Помідори на розсаду, скріншот: YouTube
Помідори на розсаду, скріншот: YouTube

Якщо ви хочете побачити швидкий ефект від застосування бурштинової кислоти під час пересадки розсади, додайте добрива безпосередньо в ґрунт стаканчиків.

Нагадаємо, що жук і на метр не підповзе: городникам підказали, яка рослина врятує врожай від шкідників.

Раніше ми повідомляли, що кульбаби на ділянці: як впоратися з жовтим загарбником швидко та надовго.