Кожен українець вдома має дивани, килими, подушки, які дуже просочуються різними запахами, жиром, брудом.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧерез постійний контакт із людьми, домашніми тваринами, пилом, на подушках може накопичуватися багато маленьких частинок, які згодом роблять їх брудними або неприємними на запах.
Але хороша новина в тому, що подушки можна легко випрати або навіть вивітрити на сонці, щоб вони стали чистими та свіжими, як раніше робили наші бабусі.
Перед пранням слід перевірити свою подушку. Чи є на ній замочки? Чи видно плями, які потрібно спочатку стирати? З чого зроблено наповнювач подушки - вати, піни чи пір'я?
Може, на подушці є ярличок з порадами, як доглядати за нею. Як тільки буде відома, яка подушка, тоді легше вирішити, як правильно її доглядати.
Чохли прати потрібно кожні 3 тижні, а подушки – кожні 2 місяці. Вийняти подушку із чохла. Якщо на ньому є плями, потрібно обережно намилити це місце і губкою або щіткою потерти пляму.
Чохол замочується у теплій воді з милом на кілька хвилин. Потім потрібно прополоснути в холодній воді, віджати і повісити сушитися.
Не перебирайте із порошком. Якщо ллєте багато, речі можуть стати жорсткими та втратити форму через залишки піни.
Якщо подушки стираються в машинці, краще засунути дві разом, щоб машина працювала рівно. Вибрати теплу воду та легкий режим.
Якщо подушки цілісні, то розмістити їх краще з різних боків барабана для балансу. Після прання їх потрібно підсушити, вішаючи або розкладаючи.
Сушіть подушки з наповненням, краще використовувати сушарку на мінімальному режимі. Головне – добре висушити, щоб уникнути цвілі чи бактерій.
Нагадаємо, що прання з ковпачком від миючого засобу: що не так із вірусним лайфхаком.
Раніше ми повідомляли про те, як часто потрібно прати рушники з ванної кімнати.