Кожен українець вдома має дивани, килими, подушки, які дуже просочуються різними запахами, жиром, брудом.

Через постійний контакт із людьми, домашніми тваринами, пилом, на подушках може накопичуватися багато маленьких частинок, які згодом роблять їх брудними або неприємними на запах.

подушка: фото з інтернету
Подушка: фото з інтернету

Але хороша новина в тому, що подушки можна легко випрати або навіть вивітрити на сонці, щоб вони стали чистими та свіжими, як раніше робили наші бабусі.

Перед пранням слід перевірити свою подушку. Чи є на ній замочки? Чи видно плями, які потрібно спочатку стирати? З чого зроблено наповнювач подушки - вати, піни чи пір'я?

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: що змінюється Тепла не буде: Україну накриють дощі, пронизливий холод, а подекуди – сніг Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг ТЦК забудуть про порушників: через який час викреслять з бази і припинять переслідувати ухилянтів
Показати ще

Може, на подушці є ярличок з порадами, як доглядати за нею. Як тільки буде відома, яка подушка, тоді легше вирішити, як правильно її доглядати.

Чохли прати потрібно кожні 3 тижні, а подушки – кожні 2 місяці. Вийняти подушку із чохла. Якщо на ньому є плями, потрібно обережно намилити це місце і губкою або щіткою потерти пляму.

Подушка: фото з інтернету

Чохол замочується у теплій воді з милом на кілька хвилин. Потім потрібно прополоснути в холодній воді, віджати і повісити сушитися.

Не перебирайте із порошком. Якщо ллєте багато, речі можуть стати жорсткими та втратити форму через залишки піни.

Якщо подушки стираються в машинці, краще засунути дві разом, щоб машина працювала рівно. Вибрати теплу воду та легкий режим.

Якщо подушки цілісні, то розмістити їх краще з різних боків барабана для балансу. Після прання їх потрібно підсушити, вішаючи або розкладаючи.

Сушіть подушки з наповненням, краще використовувати сушарку на мінімальному режимі. Головне – добре висушити, щоб уникнути цвілі чи бактерій.

Подушки: фото з інтернету

Нагадаємо, що прання з ковпачком від миючого засобу: що не так із вірусним лайфхаком.

Раніше ми повідомляли про те, як часто потрібно прати рушники з ванної кімнати.