Швабра здається простим інструментом, але й вона потребує уваги. Її насадка з часом зношується і замість чистоти може приносити бруд.

Хоч прибирання підлоги для багатьох стало частиною щоденного ритуалу, насадка на швабру часто залишається поза увагою. Її стан напряму впливає на ефективність миття - стара насадка не вбирає воду, залишає розводи й може стати розсадником бактерій, пише Southern Living.

Є кілька ознак, що час її замінити - нитки обірвані або витончені, на підлозі після миття лишаються сліди, з насадки йде неприємний запах, або вона просто не вбирає воду. Усе це свідчить про втрату її ефективності.

Миття підлоги. Фото: скрін youtube
Миття підлоги. Фото: скрін youtube

Швидкість зношування залежить від типу підлоги - грубі поверхні стирають волокна швидше. Якщо ви миєте часто або використовуєте дешеві матеріали, то змінювати насадку доведеться частіше. Натомість мікрофібра служить довше.

Популярні новини зараз
Ухилянтам змінять штрафи вже влітку: які оновлення будуть у "Резерв+" Пенсіонерам виплатять суттєву надбавку: від чого залежить сума Українцям спишуть комунальні борги: кому більше не надсилатимуть платіжок У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Показати ще

Щоб подовжити термін служби насадки, після кожного прибирання залишайте її сушитися на повітрі. Якщо дозволяє матеріал - періть у машині. Добре мати окремі швабри для ванної, кухні та інших зон - так і чистіше, і гігієнічніше.

Миття підлог, скріншот з відео
Миття підлог, скріншот з відео

Регулярна заміна насадки не лише покращить якість прибирання, а й сприятиме вашому здоров’ю. Адже чистота вдома починається з чистих інструментів. Іноді нова насадка - це краща ідея, ніж марне тертя старою по підлозі.

Раніше ми повідомляли, вода, оцет та олія: як зробити домашній засіб проти пилу?

Підлога блищить, а речі білосніжні: як звичайні пігулки можуть замінити хімію в оселі - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, засіб, що врятує вікна від розводів та павуків одночасно: чим користуватися влітку?