Позбутися жиру на животі можна і без дієт, і без фітнесу.
Досить додати до раціону продукт, який працює на вас — зелений шпинат.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЖирові відкладення в ділянці живота — не просто про зовнішній вигляд. Вісцеральний жир накопичується навколо внутрішніх органів і може стати причиною діабету ІІ типу, серцевих проблем та метаболічних збоїв, пише Тimesofindia Іndiatimes.
Шпинат допомагає зменшити запалення та зону талії завдяки каротиноїдам — лютеїну й зеаксантину. Вони не тільки борються з жиром, а й позитивно впливають на обмін речовин. А ще у шпинаті є тилакоїди — ці речовини знижують рівень "гормону голоду" греліну та дають відчуття ситості. Саме завдяки ним, за даними досліджень, учасники експерименту втрачали до 5 кг за 12 тижнів, навіть не змінюючи звичних звичок.
Варений шпинат — гарне джерело клітковини - одна порція (близько чашки) дає 4 г, що дорівнює 14% добової норми. Це допомагає тримати апетит під контролем, знижує холестерин і стабілізує рівень цукру.
Шпинат універсальний, адже його можна додавати в салати, смузі, омлети, супи, рагу або навіть млинці та випічку. Завдяки м’якому смаку він добре поєднується як з овочами, так і з білком.
Однак не всім він підходить. Шпинат варто обмежити людям із сечокам’яною хворобою, проблемами з нирками, подагрою, гіпертиреозом чи хронічними хворобами ШКТ під час загострення. Якщо маєте сумніви, проконсультуйтесь з лікарем.
Шпинат — це не чарівна пігулка, але якщо регулярно його вживати, він стане надійним союзником на шляху до здоровішого тіла.
Раніше ми повідомляли, спалює жир краще за будь-яку дієту: ягода, яка допоможе швидко схуднути.
Нормалізує травлення, підтримує серце та зміцнює імунітет: дивовижна користь гороху - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, врятують від спеки та зневоднення: 5 фруктів, які зволожують організм влітку.